(0) (0)

SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNUYOR.

GENEL TOPLAM :

0 (212) 537 92 92

Arama Motoru Optimizasyonu

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir! Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. Internette kullanıcıların:

%70 doğrudan bilgi araması yapıyor

%70 'in %80′i arama motoru kullanıyor

İnternetteki milyarlarca websitesinin arasında arama sonuç listelerinde en önsırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Websitesi indekslemiştir.

İnternet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Optimizasyon kapsamındaki hizmetlerimiz:

Website Analizi

Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda pozisyonlanmak için öncelikle sitenin detaylı bir analiziden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle websitesinin eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu

Website analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.

Arama motorlarına kayıt

Sitenizi aramam motorlarına, katalog ve portalara kayıtı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veyahut otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu.Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu.

Optimizasyon ayarı ve takibi

Arama motoru optimizasyoun sonrası arama motoru websitenizi yeniden indeksler. Indexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak websitesi senedede bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme ve yahut optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.

Optimizasyon hizmetimizle websitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.

Powered by WHMCompleteSolution