(0) (0)

SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNUYOR.

GENEL TOPLAM :

0 (212) 537 92 92

Alyapı Bilgileri

Hepsibir Bilişimin hizmet sunduğu Hosting servislerinin tamamında RAID teknolojisini kullanarak hem performans hem de fiziksel güvenlik sağlamakta ve gereken performans taleplerinde bu yapı sayesinde yeni cihazları hiçbir hizmeti durdurmadan yükseltebilecektir.

Sunucularda INTEL Quadcore XEON Cpu ailesini tercih eden firmamız Hosting sistemleri için bu yazımızı hazırladığımız günlerde fiziksel yedekli 5 Terabyte kapasitede servis vermektedir.

Şirketimizin en büyük gücü Linux tabanındaki becerisi ve teknik kapasitesinden gelmektedir. Yaklaşık 5 yıllık bir Linux tecrübesi bulunan teknik kadromuz sizlere PHP-MYSQL uygulama geliştirme ortamını CENTOS Linux dağıtımı üzerinde sunmaktadır. Şirketimiz Linux Web Hosting konusunda Türkiye içerisindeki en güncel hizmet sunan, en sorunsuz servis veren firma pozisyonundadır.

E-mail sistemlerimiz Kurumsal Web Hosting servisimizin hayat kaynağı ve kalbidir. Günde binlerce postayı sonlandıran, 4 Terabyte veri alanı kullanıma sahip e-mail hizmetlerinizde Linux QMAIL mail sistemimiz üzerindedir.

Hepsibir Bilişim sunucuları, Radore Telekom içerisindeki datacenter bünyesinde özel olarak düzenlenmiş alandan servis sunmaktadır.

Tüm erişimler Juniper Router tabanında, Cisco Switch ortamında fiberoptik erişimler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Network altyapısı 2012 Nisan ayından itibaren Radore Telekom tarafından desteklenen firmamız şu anda ülkemiz içerisindeki en hızlı erişim imkanlarını kullanmaktadır..

Powered by WHMCompleteSolution